Wybrany wątek opinii

HAHAHA a tak glosno sie chwalili tym. M A S A K R A !!! Czyli amfiteatru jak nie ma tak nie będzie. .. Takie piękne miejsca mamy w mieście. Jak to możliwe, że 30 lat temu mogło coś funkcjonować a teraz nie? Zamiast się rozwijać to cofamy się w rozwoju. .. .
(2019.01.22)
Podziękuj wróblowi , to on siedzi w samorządzie ponad 20 lat i to dzięki niemu te miasto się cofa
Jamaleg (2019.01.22)
Powrót do komentarzy