Wybrany wątek opinii

@Marek elblaski - I co po referendum? Znów na fali antypisowskiej propagandy wybierzemy jakąś klęskę? Kto ma być prezydentem? Kolejny Nowaczyk z PO, POKO, POPSL, POSLD? A może Wilk, który zadomowił się w Warszawce i nie zamierza tu wracać? Pruszak ma równie silny czarny PR co Wilk, może miałby większą wolę zwycięstwa, ale szanse niewiele większe. Kogo nie wystawi PiS, tego zmiecie czarny PR opozycji totalitarnej. A kto spoza PiS i PO(POKO, POPSL, . .. ) ma szanse w Elblągu? Wróblewski to w sumie też ich chłopak. Kto nie zamałosprytny nabrał się na kłótnię w rodzinę na kilka miesięcy przed samymi wyborami? A referenda są kosztowne. ..
VN (2019.01.22)
Lepiej wydać na referendum, niż powoli tracić wszystko . . . Amfiteatr, Odkryty Basen, Góra Chrobrego, o torach saneczkowych na Gęsiej górze nie ma co wspominać. Oczywiście wiadukt, castorama za prezydentury się udały ale to mało na takie miasto.
Ciekawski (2019.01.22)
Lepsze referendum niż beznadzieja,a Wróblewski Pruszakowi to do pięt nie dorasta,to coś jak czwarta liga i ekstraklasa.
alfik45 (2019.01.23)
Powrót do komentarzy