UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A tak się chwalił toten włodarz, że wie jak i co i że będzie nowocześnie. A tu ciągle tylko wstecz i zwijanie miasta.
kolo
A tak się chwalił toten włodarz, że wie jak i co i że będzie nowocześnie. A tu ciągle tylko wstecz i zwijanie miasta.
kolo