UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Elektorat PIS żąda dużego pola i koncertów discopolo w Elblągu. To jest jedyna wielka kultura! Zenek, Sławomir, to jest wspaniała solidna muzyka z głębią, a nie jakiś rock, czy jeszcze poważna dla snobów. Prawdziwi mistrzowie muzyki komponują discopolo dla elektoratu PIS. No i jeszcze czasami dla największych koneserów i znawców jeszcze jest wspaniały - Polski RAP.

True-music