UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Podziękuj wróblowi , to on siedzi w samorządzie ponad 20 lat i to dzięki niemu te miasto się cofa
Jamaleg
Podziękuj wróblowi , to on siedzi w samorządzie ponad 20 lat i to dzięki niemu te miasto się cofa
Jamaleg