UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

PO zrobiło cholernie dużo. .. wyłącznie złego. Dla Elbląga tak samo jak dla kraju. Gdyby w tamtym czasie rządził ktoś inny niż POPSLD, to dziś mielibyśmy przekop i może nawet poprawki do "reformy" podziału administracyjnego.

VN

Anuluj