UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
PO zrobiło cholernie dużo. .. wyłącznie złego. Dla Elbląga tak samo jak dla kraju. Gdyby w tamtym czasie rządził ktoś inny niż POPSLD, to dziś mielibyśmy przekop i może nawet poprawki do "reformy" podziału administracyjnego.
VN