UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

PO zrobiło cholernie dużo. .. wyłącznie złego. Dla Elbląga tak samo jak dla kraju. Gdyby w tamtym czasie rządził ktoś inny niż POPSLD, to dziś mielibyśmy przekop i może nawet poprawki do "reformy" podziału administracyjnego.

VN