UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja tylko przypomnę że policja ma obowiązek zgłaszać do urzędu miasta problemy związane z miejscami gdzie jest utrudniony ruch drogowy czy tam gdzie jest najwięcej kolizji czy wypadków celem rozwiązania problemu poprzez zmianę tudzież rozbudowę organizacji ruchu. A co robią - zupełni NIC !!! Przyjdzie taki jeden z drugim na obrady miasta, poklepią się po plecach, wypiją kawę, nażrą się ciasta i wezmą za to jeszcze kase i odfajkowane. Jak widać potrzeba sondaży żeby ktoś dostrzegł problemy w mieście. Pewnie, najłatwiej karać kierowców za przepaloną żarówkę albo za przekroczenie o 20 na pustym odcinku drogi.
Trabant600