UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Gosc1 - Wolę kostkę od popękanego asfaltu, a jeżdżę po tej kostce min. raz w tygodniu. Rondo naprawdę mogłoby powstać na tym skrzyżowaniu, bo czasem nie da się wyjechać z podporządkowanej.

VN

Anuluj