UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Gosc1 - Wolę kostkę od popękanego asfaltu, a jeżdżę po tej kostce min. raz w tygodniu. Rondo naprawdę mogłoby powstać na tym skrzyżowaniu, bo czasem nie da się wyjechać z podporządkowanej.
VN
@Gosc1 - Wolę kostkę od popękanego asfaltu, a jeżdżę po tej kostce min. raz w tygodniu. Rondo naprawdę mogłoby powstać na tym skrzyżowaniu, bo czasem nie da się wyjechać z podporządkowanej.
VN