UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ja tylko przypomnę że policja ma obowiązek zgłaszać do urzędu miasta problemy związane z miejscami gdzie jest utrudniony ruch drogowy czy tam gdzie jest najwięcej kolizji czy wypadków celem rozwiązania problemu poprzez zmianę tudzież rozbudowę organizacji ruchu. A co robią - zupełni NIC !!! Przyjdzie taki jeden z drugim na obrady miasta, poklepią się po plecach, wypiją kawę, nażrą się ciasta i wezmą za to jeszcze kase i odfajkowane. Jak widać potrzeba sondaży żeby ktoś dostrzegł problemy w mieście. Pewnie, najłatwiej karać kierowców za przepaloną żarówkę albo za przekroczenie o 20 na pustym odcinku drogi.
Trabant600