28
07.12.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Kiedy zobaczymy kamerki u policjantów?
(2018.12.07)
KAMERKI JUz u niektórych widać. Ale użytek pewnie będzie z nich dopiero w momencie jak panowie i panie policjanci zaczną postepowac według prawdziwych procedur zasad i całej reszty nadanej każdemu policjantowi
Dhshshbznsjdjdnsnbxjsjjsjsjdh (2018.12.07)
@Dhshshbznsjdjdnsnbxjsjjsjsjdh - U niektórych widać - Masz namyśli elbląskich policjantów? Jeżeli tak, to ja szczerze mówiąc jeszcze nie widziałem.
cvb (2018.12.08)
@Xfgjkhd - Też bym cię załatwił za te uszczypliwości.
(2018.12.08)
Ja miałam okazję widzieć u prewencyjnych czy interwencyjnych czy chu.. wie jak oni tam się zwą przyczepiona mieli każdy na wysokości klatki piersiowej ale szczerze mówiąc czy elblascy czy spod Elbląga nie zwracałam uwagi . A może emocje i mi się przewidziało ?hehe ;) w kazdym bądź razie powinni mieć bo to jak oni postępują z ludźmi w różnych sytuacjach powinno zainteresować kogoś z wyższych półek. A szczególnie ci młodzi "swiezaki" myślą chyba ze mundur daje im przywileje jakie tylko chcą . Nawet ciężarna kobietę potrafili brać na huki i zastraszac ;) a niektórzy się dziwią dlaczego ludzie na widok policji nie czują bezpieczeństwo tylko niepokój.
@Dhshshbznsjdjdnsnbxjsjjsjsjdh (2018.12.08)
kamerek póki co nie ma, przynajmniej ja nie widziałem. Może oficjalne zapytanie redakcji do komendy miejskiej w tej sprawie ? Byłby to nie lada prezent dla mieszkańców i wreszcie triumf sprawiedliwości.
kamerzysta.weselny (2018.12.08)
trzeba uważać pieski dostały kosteczkę w postaci podwyżek i muszą sie wykazać. .k0mendant nakazał im jeszcze bardziej kontrolowac i wlepiać mandady aby odrobic kase. .. przeciez juz wczesniej bylo tak, ze jak dr0g0wka wyjedzie to ma prykaz aby kazdy wrócił z okresloną liczbą mandatów. .zal0sne i ktos powinien za to odpowiadać. ..
(2018.12.08)

info

8  
  2
@Dhshshbznsjdjdnsnbxjsjjsjsjdh - Ale za nic mandatu nie dostaniesz, a że więcej zatrzymują no cóż.
(2018.12.08)
To, że zatrzymują, to nie ma w tym nic złego, zło tylko wtedy jak nadużywają swoich uprawnień, przekraczając je !!!!
(2018.12.08)

info

7  
  0
@kamerzysta.weselny - Odpowiem do zaintersowanych, kamerki beda przed swietami. .. .zobaczymy jak beda sprawy. w sadzie o zniewazanie to czy tez tacg wyszczekani bedziecie
Jbl101 (2018.12.08)