Wybrany wątek opinii

kamerek póki co nie ma, przynajmniej ja nie widziałem. Może oficjalne zapytanie redakcji do komendy miejskiej w tej sprawie ? Byłby to nie lada prezent dla mieszkańców i wreszcie triumf sprawiedliwości.
kamerzysta.weselny (2018.12.08)
@kamerzysta.weselny - Odpowiem do zaintersowanych, kamerki beda przed swietami. .. .zobaczymy jak beda sprawy. w sadzie o zniewazanie to czy tez tacg wyszczekani bedziecie
Jbl101 (2018.12.08)
@Jbl101 - Jedno jest pewne, tych spraw w sądzie będzie zdecydowanie mniej ze strony policjantów oskarżających obywateli za rzekomą agresję wobec nich - to na 100%. Problem, czy funkcjonariusze nie będą manipulować tymi kamerkami np. włączając je tylko wtedy, kiedy oni uznają to za konieczne !!!!!
dynia (2018.12.09)
Powrót do komentarzy