UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

kamerek póki co nie ma, przynajmniej ja nie widziałem. Może oficjalne zapytanie redakcji do komendy miejskiej w tej sprawie ? Byłby to nie lada prezent dla mieszkańców i wreszcie triumf sprawiedliwości.

kamerzysta.weselny