UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

kamerek póki co nie ma, przynajmniej ja nie widziałem. Może oficjalne zapytanie redakcji do komendy miejskiej w tej sprawie ? Byłby to nie lada prezent dla mieszkańców i wreszcie triumf sprawiedliwości.

kamerzysta.weselny

Anuluj