UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
kamerek póki co nie ma, przynajmniej ja nie widziałem. Może oficjalne zapytanie redakcji do komendy miejskiej w tej sprawie ? Byłby to nie lada prezent dla mieszkańców i wreszcie triumf sprawiedliwości.
kamerzysta.weselny