Wybrany wątek opinii

Drodzy Państwo dwa dni temu również miałam kontrolę przez zwykły patrol nie drogowke a powód zatrzymania usłyszałam POJAZDY JAKIM M. IN JEŹDZI SA TERAZ W NASZYM ZAINTERESOWANIU. A na mója przygryzke ze trzeba zarobić na świąteczne premię musiałam przedstawić wyposażenie samochodu. Przy tej pechowej wczorajszej kontroli usłyszałam nawet ze zostane zatrzymana wraz z siostra KTÓRA BYŁA Z NAMI a do synka KTÓRY BYŁ Z NAMI RÓWNIEŻ zostanie Wezwana spoleka. .SZKODA że nie chcieli żeby nasz 8miesieczny synek tez okazał dowód osobisty celem wylegitymowania. Ahh ta źądza pieniądza i świąteczne premię. Zamiast przymusowo wysłać do pracy żeby mógł lożyc na rodzinę i skarb państwa teraz za utrzymanie kolejnego "noclegowicza-wczasowicza" zapłacą podatnicy. P. s. Pozdrowienia dla Panów z drogówki i wesołych świąt z rodziną.
Xfgjkhd (2018.12.07)
I czego się rzucasz? Jak nie masz nic na sumieniu to co ci szkodzi taka kontrola?
Antypatola (2018.12.07)
@Xfgjkhd - Też bym cię załatwił za te uszczypliwości.
(2018.12.08)
Powrót do komentarzy