A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Jbl101 - Jedno jest pewne, tych spraw w sądzie będzie zdecydowanie mniej ze strony policjantów oskarżających obywateli za rzekomą agresję wobec nich - to na 100%. Problem, czy funkcjonariusze nie będą manipulować tymi kamerkami np. włączając je tylko wtedy, kiedy oni uznają to za konieczne !!!!!
Jbl101 kamerek domaga się od długiego czasu społeczeństwo a nie policja. Obywatele widzą w tym sprawiedliwość a nie wykorzystywanie i fałszywe zeznania policjantów na swoją korzyść. Sprawy w sądzie owszem ale 90% będzie przeciwko policjantom gdzie będzie czarno na białym. Skończy się eldorado, nadużywanie władzy i przekraczanie uprawnień. KAMERY natychmiast potrzebne !!!
Tu dochodzi też kwestia taka że policjant z kamerą będzie miał świadomość że musi działać zgodnie z prawem i to go zmusza i dyscyplinuje. Kamery na Śląsku sprawdziły się w 100% jest mniej spraw przeciwko policjantom nie tylko składanych przez obywateli ale też tych które wynikają z kontroli przez zwierzchnie służby.
Znasz powiedzenie?. .. .jak chcesz psa uderzyć to kamień czy też kij zawsze się znajdzie.
.
Na wszystko są sposoby ;)
O skina i jowitke capneli
A dla was to wszystko jest zenada
@Obywatel - Jak jestes takim porzadnym obywatelem to czego sie obawiasz