28
07.12.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Jbl101 - Jedno jest pewne, tych spraw w sądzie będzie zdecydowanie mniej ze strony policjantów oskarżających obywateli za rzekomą agresję wobec nich - to na 100%. Problem, czy funkcjonariusze nie będą manipulować tymi kamerkami np. włączając je tylko wtedy, kiedy oni uznają to za konieczne !!!!!
dynia (2018.12.09)
Jbl101 kamerek domaga się od długiego czasu społeczeństwo a nie policja. Obywatele widzą w tym sprawiedliwość a nie wykorzystywanie i fałszywe zeznania policjantów na swoją korzyść. Sprawy w sądzie owszem ale 90% będzie przeciwko policjantom gdzie będzie czarno na białym. Skończy się eldorado, nadużywanie władzy i przekraczanie uprawnień. KAMERY natychmiast potrzebne !!!
(2018.12.09)

info

4  
  0
Tu dochodzi też kwestia taka że policjant z kamerą będzie miał świadomość że musi działać zgodnie z prawem i to go zmusza i dyscyplinuje. Kamery na Śląsku sprawdziły się w 100% jest mniej spraw przeciwko policjantom nie tylko składanych przez obywateli ale też tych które wynikają z kontroli przez zwierzchnie służby.
(2018.12.09)

info

3  
  0
Znasz powiedzenie?. .. .jak chcesz psa uderzyć to kamień czy też kij zawsze się znajdzie. .
(2018.12.09)
Na wszystko są sposoby ;)
(2018.12.09)
O skina i jowitke capneli
Miki 2 (2018.12.10)

info

0  
  0
A dla was to wszystko jest zenada
(2018.12.11)
@Obywatel - Jak jestes takim porzadnym obywatelem to czego sie obawiasz
(2018.12.11)