UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To, że zatrzymują, to nie ma w tym nic złego, zło tylko wtedy jak nadużywają swoich uprawnień, przekraczając je !!!!
To, że zatrzymują, to nie ma w tym nic złego, zło tylko wtedy jak nadużywają swoich uprawnień, przekraczając je !!!!