Wybrany wątek opinii
Kiedy zobaczymy kamerki u policjantów?
Do moderacji
Odpowiedz
13
0
KAMERKI JUz u niektórych widać. Ale użytek pewnie będzie z nich dopiero w momencie jak panowie i panie policjanci zaczną postepowac według prawdziwych procedur zasad i całej reszty nadanej każdemu policjantowi
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@Dhshshbznsjdjdnsnbxjsjjsjsjdh - U niektórych widać - Masz namyśli elbląskich policjantów? Jeżeli tak, to ja szczerze mówiąc jeszcze nie widziałem.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@Dhshshbznsjdjdnsnbxjsjjsjsjdh - Ale za nic mandatu nie dostaniesz, a że więcej zatrzymują no cóż.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
Znasz powiedzenie?. .. .jak chcesz psa uderzyć to kamień czy też kij zawsze się znajdzie.
.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0