Niespodziewany finał kontroli drogowej

28
07.12.2018
Niespodziewany finał kontroli drogowej
Policjanci z Elbląga podczas kontroli drogowej zatrzymali 41-letniego pasażera daewoo. Mężczyzna przy legitymowaniu podał fałszywe dane. W komendzie okazało się, że jest poszukiwany 6 listami gończymi. Miał do odbycia karę 7 lat i 5 miesięcy pozbawienia wolności. Był karany za rozbój, niestosowanie się do postanowienia sądu i jazdę w stanie nietrzeźwym.
Wczoraj (6 grudnia) na ulicy Mazurskiej w Elblągu, patrol ruchu drogowego zatrzymał do kontroli daewoo lanosa. Kierowała nim młoda kobieta. Pasażer nie miał przy sobie dokumentów i podczas legitymowania podał nieprawdziwe dane. Podszywał się pod innego elblążanina. W systemie była niezgodność. Nie zgadzało się zdjęcie. Rutynowa kontrola miała swój niespodziewany finał w komendzie. Okazało się, że 41-latek był poszukiwany 6 listami gończymi. Miał do odbycia karę 7 lat i 5 miesięcy pozbawienia wolności. Był karany za rozbój, niestosowanie się do postanowienia sądu i jazdę w stanie nietrzeźwym.Przyjaciółka zatrzymanego mężczyzny również odpowie przed sądem. Za wprowadzenie w błąd policjantów czeka ją wysoka grzywna.
   
Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
to policja ma prawo kontrolować pasażerów ? nie wystarczy kontrola kierowcy?
(2018.12.07)
dobry kit, ,, ,akurat wyrywkowo trafili na poszukiwanego, ,, ,, żenada,
(2018.12.07)
Drodzy Państwo dwa dni temu również miałam kontrolę przez zwykły patrol nie drogowke a powód zatrzymania usłyszałam POJAZDY JAKIM M. IN JEŹDZI SA TERAZ W NASZYM ZAINTERESOWANIU. A na mója przygryzke ze trzeba zarobić na świąteczne premię musiałam przedstawić wyposażenie samochodu. Przy tej pechowej wczorajszej kontroli usłyszałam nawet ze zostane zatrzymana wraz z siostra KTÓRA BYŁA Z NAMI a do synka KTÓRY BYŁ Z NAMI RÓWNIEŻ zostanie Wezwana spoleka. .SZKODA że nie chcieli żeby nasz 8miesieczny synek tez okazał dowód osobisty celem wylegitymowania. Ahh ta źądza pieniądza i świąteczne premię. Zamiast przymusowo wysłać do pracy żeby mógł lożyc na rodzinę i skarb państwa teraz za utrzymanie kolejnego "noclegowicza-wczasowicza" zapłacą podatnicy. P. s. Pozdrowienia dla Panów z drogówki i wesołych świąt z rodziną.
Xfgjkhd (2018.12.07)
Wyrywkowe kontrolę trzeźwości? Pewnie teraz będą stać na Mazurskie i trzepac każdego porządnego obywatela. Nie pozdrawiam tych z drogówki
Obywatel (2018.12.07)
To internauta ma prawo pisać takie idiotyczne komentarze?
(2018.12.07)
I czego się rzucasz? Jak nie masz nic na sumieniu to co ci szkodzi taka kontrola?
Antypatola (2018.12.07)
Piłeś nie jedź. Masz z tym problem?
(2018.12.07)
idiota?czy cuś?
Mars007 (2018.12.07)
Cóż, a z yanosikiem by nie miał problemu :D A tak na serio to w końcu kontrole przyniosły coś dobrego
Karek (2018.12.07)

info

3  
  4
Szkoda tylko, że nie można zweryfikować policjanta jak składa fałszywe zeznania!
(2018.12.07)

info

12  
  2