UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
trzeba uważać pieski dostały kosteczkę w postaci podwyżek i muszą sie wykazać. .k0mendant nakazał im jeszcze bardziej kontrolowac i wlepiać mandady aby odrobic kase. .. przeciez juz wczesniej bylo tak, ze jak dr0g0wka wyjedzie to ma prykaz aby kazdy wrócił z okresloną liczbą mandatów. .zal0sne i ktos powinien za to odpowiadać. ..