A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A kiedy pozostali wiceprezydenci
Inwestycja przeprowadzona w celach propagandowych. Jesli miasto nie ma pieniędzy to takich inwestycji nie robi się. Na tym skrzyżowaniu nie było tak żle. Tymczasem dalej ulice w Elblągu są w złym stanie. Poniemieckie nawierzchnie są popękane w drobny miał, dosłownie widać już glebę, kamienie strzelają spod kół samochodów. Za poprzednich prezydentów to chociaż łatali dziury. Urząd odpowiada, że to są ulice gminne i mało uczęszczane oraz nie ma pieniędzy. Tak to widzi urzędnik zza biurka tylko urzędnicy w takim razie niech przekażą szkołom i przedszkolom by nie przeprowadzali młodzieży oraz małych dzieci ulicą Czarneckiego. Bo dojdzie do tragedii. Za tak ustawione priorytety powinni być usunięci włodarze miasta.
Czekamy z niecierpliwością na kolejnego Vice fachowca ! To juz chyba bez roznicy kto nim będzie bo mądrzy nie chcą pchać się do tej kliki chorych układów, krętactwa i manipulacji i pozostają jedynie głupcy więc jeden chu. .. ..
bo nazwy rond sa przydatne, jezdze codziennie przez kikadziesiat i wiem jak mowia w radiu ze przy konkretnym rondzie tworza sie korki od konkretnego kierunku. i o dziwo wszyscy wiecie najlepiej ze to Polacy nazwy nadaja a w google pelno rond z nazwami
Powinno być rondo na skrzyżowaniu Królewiecka- Fromborska
Powinno być rondo na skrzyżowaniu ulic Królewiecka-Fromborska
Sadowa - Grunwaldzka. Szkoła + nowe duże osiedle. Nie da się wyjechać z Sadowej.
rondo tam powinno być wybudowane 20 lat temu, dlaczego Wróblewski tyle czasu czekał i męczył ludzi tym brakiem ronda, podobnie dlaczego brak rond w kilku oczywistych lokalizacjach?
Panie Prezydencie a co z ulicą Królewiecką i chodnikiem pamiętają czasy II wojny światowej. Przy Królewieckiej jest jednostka wojskowa, przyjeżdża tu wiele szych: Prezydent Polski, Minister Obrony Narodowej, goście z zagranicy a tu taki wstyd !!!. Idą żołnierze chodnikiem i od razu mają poligon pod nogami. .. .. wstyd żenada i. .. ..
12 lutego i Grota Roweckiego niedawno przebudowano w związku z budową linii tramwajowej, niesłychana głupota było nie zbudowanie tam ronda, takich błędów w zarządzaniu miastem można mnożyć