Wybrany wątek opinii
12 lutego i Grota Roweckiego niedawno przebudowano w związku z budową linii tramwajowej, niesłychana głupota było nie zbudowanie tam ronda, takich błędów w zarządzaniu miastem można mnożyć
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
Idiotą jesteś niestety.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1