Wybrany wątek opinii

12 lutego i Grota Roweckiego niedawno przebudowano w związku z budową linii tramwajowej, niesłychana głupota było nie zbudowanie tam ronda, takich błędów w zarządzaniu miastem można mnożyć
Robić (2018.12.08)
Idiotą jesteś niestety.
Gosc1 (2018.12.08)
Powrót do komentarzy