UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

rondo tam powinno być wybudowane 20 lat temu, dlaczego Wróblewski tyle czasu czekał i męczył ludzi tym brakiem ronda, podobnie dlaczego brak rond w kilku oczywistych lokalizacjach?

phg

Anuluj