UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
rondo tam powinno być wybudowane 20 lat temu, dlaczego Wróblewski tyle czasu czekał i męczył ludzi tym brakiem ronda, podobnie dlaczego brak rond w kilku oczywistych lokalizacjach?
phg
rondo tam powinno być wybudowane 20 lat temu, dlaczego Wróblewski tyle czasu czekał i męczył ludzi tym brakiem ronda, podobnie dlaczego brak rond w kilku oczywistych lokalizacjach?
phg