UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Panie Prezydencie a co z ulicą Królewiecką i chodnikiem pamiętają czasy II wojny światowej. Przy Królewieckiej jest jednostka wojskowa, przyjeżdża tu wiele szych: Prezydent Polski, Minister Obrony Narodowej, goście z zagranicy a tu taki wstyd !!!. Idą żołnierze chodnikiem i od razu mają poligon pod nogami. .. .. wstyd żenada i. .. ..

krokodylxxx