UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

12 lutego i Grota Roweckiego niedawno przebudowano w związku z budową linii tramwajowej, niesłychana głupota było nie zbudowanie tam ronda, takich błędów w zarządzaniu miastem można mnożyć

Robić

Anuluj