UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
12 lutego i Grota Roweckiego niedawno przebudowano w związku z budową linii tramwajowej, niesłychana głupota było nie zbudowanie tam ronda, takich błędów w zarządzaniu miastem można mnożyć
Robić
12 lutego i Grota Roweckiego niedawno przebudowano w związku z budową linii tramwajowej, niesłychana głupota było nie zbudowanie tam ronda, takich błędów w zarządzaniu miastem można mnożyć
Robić