UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
bo nazwy rond sa przydatne, jezdze codziennie przez kikadziesiat i wiem jak mowia w radiu ze przy konkretnym rondzie tworza sie korki od konkretnego kierunku. i o dziwo wszyscy wiecie najlepiej ze to Polacy nazwy nadaja a w google pelno rond z nazwami