A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Fajnie iż jest, ,rondo, ,- skrzyżowanie z ruchem okrężnym. Tylko jeszcze przypomnienie o zasadach przejazdu i używanie kierunkowskazów. Nie jako potwierdzenie wykonanego manewru lecz sygnalizowanie zamiaru wykonania manewru. .. wykonuje się to przecież z wyprzedzeniem w czasie!
To taka zmora elblÄ…ska.
Jak pożyjesz następne 40 lat to Ci wymyślą od, ,kartoflanego, ,miasta!
Ty szacunek, co ty chcesz ludzi do więzienia zamykać?
Ronda nie są lepsze od świateł, tak może sądzić tylko idiota. Wyobraź sobie, na pewno się z tym spotkałeś. Ruch w jednym kierunku szczególnie nasilony. Rondo tego nie rozładuje. Światła dają równe szanse każdemu.
Absolutnie jeden kierunkowskaz przy zjeździe z ronda.
@Realista1 - Gościu, jak to? Przecież skoro dają równe szanse każdemu, to co, rondo nie daje? Skoro z naprzeciwka jedzie mniej ludzi, to mniej ludzi jest na rondzie, więc i płynnie się jedzie. A i wieczorem nic nie zatrzymuje;)
Na podstawie mojego doświadczenia twierdzę, że ronda rozwiązują problemy z korkami dużo sprawniej niż sygnalizacja świetlna.
@Kobitka - Żeby zrobić jedno olbrzymie rondo Legionów-Piłsudskiego-Królewiecka+ ten wjazd w stronę Kościuszki to raczej trzeba byłoby coś zrobić jak przy Kauflandzie, a to dość spora inwestycja byłaby i na pewno wiązałaby się z dużymi utrudnieniami w ruchu + korki + karetki, więc wątpie, żeby na to się decydowano skoro do tej pory dajemy rade. Rondo Beniowskiego-Piłsudskiego-Konopnickiej mogłoby rozwiązać sprawę. Fakt, że kilometr dalej, ale wg mnie to jest cięższe skrzyżowanie do skrętu w lewo niż z Legionów - tu i tak bardzo wiele dał dodatkowy pas do włączenia się do ruchu. .Niezdecydowani mogliby tam jechać by kierować się w stronę szpitala.
Święta racja!
Bo to zakręcone i zacofane komunistyczne miasto
Mi zwyczajnie wstyd, że mamy prezydenta z poprzedniej nomenklatury i otacza się również takimi samymi osobnikami