UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Panie Prezydencie a co z ulicą Królewiecką i chodnikiem pamiętają czasy II wojny światowej. Przy Królewieckiej jest jednostka wojskowa, przyjeżdża tu wiele szych: Prezydent Polski, Minister Obrony Narodowej, goście z zagranicy a tu taki wstyd !!!. Idą żołnierze chodnikiem i od razu mają poligon pod nogami. .. .. wstyd żenada i. .. ..
krokodylxxx