91
07.12.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Krokodylxxx może najpierw asfalt na ulicę bo można zawieszenie urwać takie równości.
aligatorbeziksa (2018.12.08)

info

1  
  0
IdiotÄ… jesteÅ› niestety.
Gosc1 (2018.12.08)
Rozladujcie bema!swiatla przepuszczaja kilka aut i czerwone.korki az po leczycka.kosciuszki zrobila sie drozna
(2018.12.08)

info

0  
  0
Rondo Schichau'a.Elblag nie bardzo chce o nim pamietac?Kto wiecej uczynil dla tego miasta?Moze i niemiec ale Elblaski!
(2018.12.08)

info

1  
  0
A co to dzis za akcja byla na nowym rondzie ?
Pierwszy dzwon blachosmrodów :-)
tunel,amożewiadukt (2018.12.08)
@ElBongo - Tam dostaniecie w prezencie światełka. ..
tunel,amożewiadukt (2018.12.08)
Rond brzybywa ale inteligencji kierowcow nie bardzo. Dzisiaj na rondzie Kosciuszki Krolewiecka miala miejsce kolizja drogowa
boTAK (2018.12.09)

info

3  
  1
Fromborska-Królewiecka! Za często się zatyka na tym skrzyżowaniu, a budowa nowych osiedli wzdłuż ul. Fromborskiej. .. spowoduje jeszcze większy ruch samochodowy.
(2018.12.09)

info

0  
  0
Szczerze dziękuję wszystkim panom budowniczym, którzy o tej nieciekawej porze roku zbudowali nam bardzo potrzebne rondo. Zrobili to w dodatku tak, że utrudnienia w ruchu były ograniczone do minimum. Teraz codzienne pokonywanie tego skrzyżowania jest dużo bardziej bezpieczne, tak samochodem jak i pieszo. Życzę Wam panowie Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku. A włączając się w dyskusję co do nazwy tejże budowli proponuję ochrzcić ją mianem "Rondo Wielkiej Socjalistycznej Rewolucji Październikowej".
socjalizmalbośmierć (2018.12.10)

info

1  
  0