A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Krokodylxxx może najpierw asfalt na ulicę bo można zawieszenie urwać takie równości.
IdiotÄ… jesteÅ› niestety.
Rozladujcie bema!swiatla przepuszczaja kilka aut i czerwone.korki az po leczycka.kosciuszki zrobila sie drozna
Rondo Schichau'a.Elblag nie bardzo chce o nim pamietac?Kto wiecej uczynil dla tego miasta?Moze i niemiec ale Elblaski!
A co to dzis za akcja byla na nowym rondzie ?
Pierwszy dzwon blachosmrodów :-)
@ElBongo - Tam dostaniecie w prezencie światełka. ..
Rond brzybywa ale inteligencji kierowcow nie bardzo. Dzisiaj na rondzie Kosciuszki Krolewiecka miala miejsce kolizja drogowa
Fromborska-Królewiecka! Za często się zatyka na tym skrzyżowaniu, a budowa nowych osiedli wzdłuż ul. Fromborskiej. .. spowoduje jeszcze większy ruch samochodowy.
Szczerze dziękuję wszystkim panom budowniczym, którzy o tej nieciekawej porze roku zbudowali nam bardzo potrzebne rondo. Zrobili to w dodatku tak, że utrudnienia w ruchu były ograniczone do minimum. Teraz codzienne pokonywanie tego skrzyżowania jest dużo bardziej bezpieczne, tak samochodem jak i pieszo. Życzę Wam panowie Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku. A włączając się w dyskusję co do nazwy tejże budowli proponuję ochrzcić ją mianem "Rondo Wielkiej Socjalistycznej Rewolucji Październikowej".