UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Inwestycja przeprowadzona w celach propagandowych. Jesli miasto nie ma pieniędzy to takich inwestycji nie robi się. Na tym skrzyżowaniu nie było tak żle. Tymczasem dalej ulice w Elblągu są w złym stanie. Poniemieckie nawierzchnie są popękane w drobny miał, dosłownie widać już glebę, kamienie strzelają spod kół samochodów. Za poprzednich prezydentów to chociaż łatali dziury. Urząd odpowiada, że to są ulice gminne i mało uczęszczane oraz nie ma pieniędzy. Tak to widzi urzędnik zza biurka tylko urzędnicy w takim razie niech przekażą szkołom i przedszkolom by nie przeprowadzali młodzieży oraz małych dzieci ulicą Czarneckiego. Bo dojdzie do tragedii. Za tak ustawione priorytety powinni być usunięci włodarze miasta.


Anuluj