A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
O jest szansa że mordercy sami siew wybiją. Hura!!! Pustaki z długimi flintami zamiast przyrodzenia.
Dwa lata wstecz, pod Głogowem został zastrzelony mężczyzna ciągnący wózek z drewnem bo"myśliwy" widział dzika z wózkiem młodych. Znowu poluje.
Jak jesteś ślepy,to oddaj broń do depozytu i skontaktuj się z Optykiem
Nie znasz się a się wypowiadasz.
Do nierozpoznanego celu,a szczególnie w porze Nie wolno oddać strzału ,taki jest regulamin polowań.To rzeczy święta
@wonzmysliwymi - ty za to pustak bez flinty :)
dzieci powinny bawić sie na placu zabaw a nie w lesie.
Niestety ubeków już dawno nie ma a powielanie stereotypów o piciu i ćpaniu to uprawianie czystego populizmu ,Już od dawna nikt nawet nie marzy o wypiciu lub o środkach odurzających na polowaniu bo to się wiąże automatycznie z utratą pozwolenia na broń Jak czytam ten komentarz to nie mogę zrozumieć kto go napisał czy jakiś niedorozwój czy człowiek mściwy i zasistny
Bo dla ciebie szynką i kielbasa rośnie na sklepowych półkach hipokryto
Według twojej filozofii ciebie trzeba potraktować prądem tak jak robią to w rzeźni abyś poczuł co czuje zwierzę z którego zjadasz dzyneczki i inne wyroby