A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Niby znasz niby "nasz "a głópiś jak ten paż
Nie sądźcie a nie będziecie sadzeni
tak, to na pewno kompleks małego ptaszka. pozostaje tylko nadzieja że jest na tyle mały że nie uda mu się swoich genów dalej przekazać.
oni głodni?? a pasibrzuchy tłuste po kolana zwisają, otyłość chorobą cywilizacyjną, w biedrze tony mięsa, a on głodny.
To nie są myśliwi, myśliwy musi trafić zwierzynę odpowiednio( nie śrutem po zadzie), mieć psa do szukania postrzałków. Wpuszczono nowobogacką dzicz i to tylko szkodzi kołom łowieckim i prawdziwym myśliwym.
poczytaj historię tego Świętego a później komentuj - dzielny internauto posilający się frytkami i sałatą
@Polujący apsty - jak pisze to znaczy że wie o czym - a przy takiej kasie jaką obracają na co dzień obaj to wszystko jest możliwe
jakiś ty niesamowicie prawy aż żal czytać tych przechwałek, "znasz większość pijaków" - to najwyraźniej oni ci załatwili egzaminy, staż, przynależność do koła itp. - a teraz ich oczerniasz, niewątpliwie jesteś honorowym obywatelem, tylko co zrobiłeś przed wstąpieniem w szeregi myśliwych ?
A gdzie byli rodzice, ja się pytam.
Mieszkam w Przezmarku i cały czas "myśliwi" strzelają zaraz obok mojego domu, gdzie w lesie chodzą na spacery ludzie i gdzie bawią się dzieci. W piątek znalazłam zastrzelonego dzika obok mojego domu. A dwa lata temu na spacerze dwóch takich mierzyło do mojego labradora z broni i jakbym nie krzyknęła to już było by po piesku (dodam, że ci pożal się boże myśliwi znajdowali się na terenie prywatnym).