Wybrany wątek opinii

jestem myśliwym i nie wstydzę się tego, zabijam zwierzęta i je zjadam bo są nieporównywalnie lepsze jakościowo i smakowo od bedziewia ze sklepu, jak to komuś nie pasuje to jego sprawa, ja nie lubię wege ibich narzucania innym swojego stylu życia, ja polowań nikomu mi narzucam, a co do języka to każda grupa, nawet zawód, ma swój i co w tym złego?
gajowy.gugala (2018.12.05)
Do nierozpoznanego celu,a szczególnie w porze Nie wolno oddać strzału ,taki jest regulamin polowań.To rzeczy święta
(2018.12.05)
Powrót do komentarzy