82
04.12.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Banda cpunów i pijaków to pisze te komentarze polowanie zbiorowe trwa parę miesięcy i to w wekendy na dodatek nie każdy i tak to inbecylim przeszkadza a kierowca nie widzi przechodnia na przejściu
Gabryś (2018.12.05)
Banda cpunów i pijaków to pisze te komentarze polowanie zbiorowe trwa parę miesięcy i to w wekendy na dodatek nie każdy i tak to inbecylim przeszkadza a kierowca nie widzi przechodnia na przejściu
Gabryś (2018.12.05)
czemu portel usuwa komentarze ? i tak napisze jeszcze raz ! :D "ja nikomu zle nie zycze, ale jak widac karma czasem wraca". nie pozdrawiam
(2018.12.05)

info

1  
  1
@Gabryś - Chcesz sobie postrzelać, to rób to na swojej posesji np. do tarczy a zwierzęta i ludzi zostaw w spokoju !!!!!
(2018.12.06)
Zabijanie dla zabawy!! Ot i całe myślistwo!!
(2018.12.06)

info

3  
  1
Niech na siebie polują. Przynajmniej polowanie będzie wyzwaniem. a nie luneta na sztucerze do tego noktowizor i jakie szanse mają zwierzeta. Jeszcze rakiety naprowadzające i granaty wezcie ze sobą do lasu. Sram do waszych ambon.
szimurina (2018.12.06)

info

2  
  1
fatalna to by byla jakby zginal, uzywacie slow a nie rozumiecie znaczenia
cvn (2018.12.10)

info

0  
  0
Wywalili go z pzł?
Edihshdhdh (2018.12.11)
Wywalili go z pzł?
Edihshdhdh (2018.12.11)
myśliwy to tylko człowiek, jak każdy z was. .. nie znam osób, które nie popełniają błędów. a durna hołota nasłucha sie greenpeace polska pod przewodnictwem niemca, kilku nagonek w telewizji "plwam" i tvp i durnoctwa wypisuje na każdej stronie. .. pozdrawiam
ziom-z-szubienicy (2018.12.11)

info

0  
  0