A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Banda cpunów i pijaków to pisze te komentarze polowanie zbiorowe trwa parę miesięcy i to w wekendy na dodatek nie każdy i tak to inbecylim przeszkadza a kierowca nie widzi przechodnia na przejściu
Banda cpunów i pijaków to pisze te komentarze polowanie zbiorowe trwa parę miesięcy i to w wekendy na dodatek nie każdy i tak to inbecylim przeszkadza a kierowca nie widzi przechodnia na przejściu
czemu portel usuwa komentarze ? i tak napisze jeszcze raz ! :D "ja nikomu zle nie zycze, ale jak widac karma czasem wraca". nie pozdrawiam
@Gabryś - Chcesz sobie postrzelać, to rób to na swojej posesji np. do tarczy a zwierzęta i ludzi zostaw w spokoju !!!!!
Zabijanie dla zabawy!! Ot i całe myślistwo!!
Niech na siebie polują. Przynajmniej polowanie będzie wyzwaniem. a nie luneta na sztucerze do tego noktowizor i jakie szanse mają zwierzeta. Jeszcze rakiety naprowadzające i granaty wezcie ze sobą do lasu.
Sram do waszych ambon.
fatalna to by byla jakby zginal, uzywacie slow a nie rozumiecie znaczenia
Wywalili go z pzł?
Wywalili go z pzł?
myśliwy to tylko człowiek, jak każdy z was. .. nie znam osób, które nie popełniają błędów.
a durna hołota nasłucha sie greenpeace polska pod przewodnictwem niemca, kilku nagonek w telewizji "plwam" i tvp i durnoctwa wypisuje na każdej stronie. .. pozdrawiam