UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niestety ubeków już dawno nie ma a powielanie stereotypów o piciu i ćpaniu to uprawianie czystego populizmu ,Już od dawna nikt nawet nie marzy o wypiciu lub o środkach odurzających na polowaniu bo to się wiąże automatycznie z utratą pozwolenia na broń Jak czytam ten komentarz to nie mogę zrozumieć kto go napisał czy jakiś niedorozwój czy człowiek mściwy i zasistny

Mario2

Anuluj