UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Niestety ubeków już dawno nie ma a powielanie stereotypów o piciu i ćpaniu to uprawianie czystego populizmu ,Już od dawna nikt nawet nie marzy o wypiciu lub o środkach odurzających na polowaniu bo to się wiąże automatycznie z utratą pozwolenia na broń Jak czytam ten komentarz to nie mogę zrozumieć kto go napisał czy jakiś niedorozwój czy człowiek mściwy i zasistny
Mario2