Wybrany wątek opinii

Przynajmniej poczuł BYDLAK co czuje postrzelone zwierzę.
(2018.12.04)
A ty nic nie czujesz jedząc kiełbasę pewno nie bo kiełbasa nie kwiczy te wasze ko montaże wsadxcie sobie gleboko
Mysli (2018.12.05)
Według twojej filozofii ciebie trzeba potraktować prądem tak jak robią to w rzeźni abyś poczuł co czuje zwierzę z którego zjadasz dzyneczki i inne wyroby
Mario2 (2018.12.05)
Powrót do komentarzy