Wybrany wątek opinii
Przynajmniej poczuł BYDLAK co czuje postrzelone zwierzę.
Do moderacji
Odpowiedz
18
5
A ty nic nie czujesz jedząc kiełbasę pewno nie bo kiełbasa nie kwiczy te wasze ko montaże wsadxcie sobie gleboko
Do moderacji
Odpowiedz
3
4
Według twojej filozofii ciebie trzeba potraktować prądem tak jak robią to w rzeźni abyś poczuł co czuje zwierzę z którego zjadasz dzyneczki i inne wyroby
Do moderacji
Odpowiedz
0
0