UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Strażnica nowa powstanie a cisza czy nowe pojazdy i sprzet wreszcie trafi do Elbląga. Jak na razie to wszystko dla olsztyna i na mazury. Ten budynek powinien być większy i wyższy. Nadal cisza o budowie nowej komendy dla policji w Elblągu. A na ul. Bema powinno wrócić dyspozytornia-pogotowie ratunkowe zabrane przez olsztyn.