UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Obecna lokalizacja na Bema jest idealna. Wystarczy zburzyć obecna budowlę i na to miejsce wybudować nowoczesną strażnicę i tyle. Na Bema się nie sprawdzi. Oddać teren spowrotem wojsku bo nie mają gdzie ćwiczyć, a wojska będzie coraz więcej. Fort Tramp musi mieć dużo miejsca.
z.b.