UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Obecna lokalizacja na Bema jest idealna. Wystarczy zburzyć obecna budowlę i na to miejsce wybudować nowoczesną strażnicę i tyle. Na Bema się nie sprawdzi. Oddać teren spowrotem wojsku bo nie mają gdzie ćwiczyć, a wojska będzie coraz więcej. Fort Tramp musi mieć dużo miejsca.

z.b.