A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
I jak zwykle komentują same pierdoły.
Tylko idiota może sytuować straż w takim miejscu, skąd już sam wyjazd jest problemowy, nie mówiąc o szybkim dojeżdzie do pożaru
Gratuluje pomyslu lokalizacji. Chyba dodacie skrzydel do wozow zeby przejechac przez Bema. Tam nawet nie ma jak poszerzyc tej drogi, chyba ze likwidacja jednej strony chodnika ale i w tym przypadku nie starczy miejsca zeby zrobic 3 pasow. Elblag caly sie spali zanim straz dojedzie. Kurna serio nie wiem kto tam mysli ?! Przeciez to jest chore, kazdy zdrowo rozsadkowy czlowiek wie ze przez Bema nie ma szans przejechac szybko, nawet jak sygnaly wlaczycie to gdzie te samochody maja uciekac ? Rozumiem ze obecny budynek jest w kiepskim stanie, ale to trzeba szukac gdzies indziej miejsca.
Biorę za złotówkę
No I dobrze
Modrzewina jest dobrą lokalizacją
Po co im coś robić jak te lebiegi tylko chorować potrafią
A co będzie z budynkami na Bema ?
Ponoć to profesor od wszystkiego emeryt Swiniarski miał taką wizję tej lokalizacji na Łęczyckiej ...
Drodzy komentujący! Proszę się nie martwić o czasy dojazdu na pewno będą zachowane, jeżeli będą problemy z poruszaniem się pojazdów uprzywilejowanych w godzinach szczytu, będzie zapewne zmiana organizacji ruchu. Budowa nowej siedziby na ulicy Bema nie jest możliwa ze względu na zbyt małą działkę, już w tej chwili jest problem z miejscami garażowymi dla samochodów i sprzętu. W najbliższym czasie KM pozyska nowy sprzęt, który trzeba gdzieś przetrzymywać. Drodzy mieszkańcy powinniście się cieszyć, że powstanie budynek nowoczesny, który będzie dumą dla miasta na który strażacy czekają od lat. Mentalność ludzi w naszym mieście jest taka, że co nie wybudują to jest krytyka i hejt. Powinniście być dumni z tego, że ostatnie lata ciężkiej pracy, wytrwałości, zaangażowania kierownictwa KM PSP oraz osób, które wspierały pomagały przy tej inwestycji w Elblągu zaowocują tak nowoczesnym i dostosowanym budynkiem dla strażaków. Powinniśmy dopingować aby inwestycja jak najszybciej wybudowana i została oddana do użytku. Mam głęboką nadzieję, że tak się stanie oraz czekam na kolejną dobra wiadomość dla naszych kolegów z Policji, którzy również czekają na swój upragniony obiekt, by w godnych warunkach pełnić służbę. Ze strażackim pozdrowieniem ps. trochę więcej optymizmu!