UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Jamaleg - Szanowny komentujący, nie jestem T. S. to po pierwsze, po drugie byłeś w JRG 1? jeśli chodzi o przelotowe garaże to chyba masz problemy ze wzrokiem, miedzy przodem a tyłem garaży jest różnica terenu, ześlizgi itd, poza tym szerokość bram garażowych i wysokość dla części pojazdów jest zbyt mała, wiec nie szczekaj jak nie masz pojęcia w temacie. Wypowiadasz się a nie wiesz jakim sprzętem dysponuje straż oraz jakim będzie. W dużych miastach typu Warszawa, Gdańsk, Łódź itd. są potężne korki, wąskie ulice i jakoś służby sobie radzą i są na czas. Jakby była możliwość to by była wybudowana komenda w obecnym miejscu. Wcześniejsze plany nie zakładały bazy sprzętowej oraz innych samochodów specjalistycznych. Ale oczywiście ty się lepiej znasz od pracowników, Powinieneś zostać Komendantem lub prezydentem miasta i byś rozwiązał wszystkie problemy, ale oczywiście każdy mądry przed monitorem o jak mówi przysłowie, "krowa, która dużo ryczy mało mleka daje" :). Zresztą nie trzeba być jasnowidzem i widać na projekcie, że obecna lokalizacja nie pomieści, wspinalni, komory ogniowej, dymowej oraz budynków komendy, jrg i bazy sprzętowej. Dowiedz się, doczytaj i dopiero wypowiedz.
strażak