UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wg jednego z komentujących o nicku strażak pod którym kryje się chyba swiniarski do jednostki ma przybyć dużo nowego sprzętu dla którego potrzeba garaży więc ja się zapytam o jakich nowych miejscach człowieku piszesz skoro na Bema jest 6 przelotowych garaży a na wizualizacji również jest po 6 bram garażowych , więc o co tu chodzi . Jeżeli chodzi o KMP policji to tak jak straż wyrzucacie chyba z własnej wygody z centrum tak by mieszkańcy mieli utrudniony dostęp zamiast np.przejąć teren po parkingu tam gdzie było kino zamechowskie i tam wybudować jedno skrzydło a później w miejscu obecnej KMP drugie skrzydło połączone tunelem podziemnym i nad ulicą . No cóż ale tu mnie takie decyzje nie mylą bo przecież co nie których myślenie boli , no i kolesie również muszą przejść ziemię by postawić tam swoje budynki
Jamaleg