UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Obecna lokalizacja na Bema jest idealna. Wystarczy zburzyć obecna budowlę i na to miejsce wybudować nowoczesną strażnicę i tyle. Na Bema się nie sprawdzi. Oddać teren spowrotem wojsku bo nie mają gdzie ćwiczyć, a wojska będzie coraz więcej. Fort Tramp musi mieć dużo miejsca.

z.b.

Anuluj