UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Jamaleg - Oj chyba nie wydaje mi się, że wiesz :) np w Gdańsku większość jrg jest na uboczu, a jeśli chodzi o "centrum Elbląga" to, które to miejsce? bo jeśli mówisz o Hetmańskiej lub starym mieście to odległość z jrg 1 i jrg 2 jest podobna i czas dojazdu tak samo. Pozdrawiam

strażak

Anuluj