93
09.11.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Najwyższy budynek w Elblągu to Katedra Św. Mikołaja
hhffe (2018.11.09)
na tym terenie ktos kreci niezle lody. od czasu do czasu robiac tam wykopy i stawiajac ogrodzenie. w miedzyczasie wynajmujac teren pod wesole miasteczko. przypomnijcie sobie kto ten teren tak beznadziejnie oddal w obce lapy. przypypominam tępakom dziadzio henio i wicia. w
turban (2018.11.09)

info

5  
  1
"Całość inwestycji będzie otaczał rozległy park". Niby kurczę gdzie? Przecież to będzie otoczone Krolewiecką, Nowowiejską, blokami na Bażyńskiego i biedronką.
(2018.11.09)
Nie ma tam takiego piętra. Będzie 15 kondygnacji w tym. Jedna podziemna, a więc pięter 13.
Gosc1 (2018.11.09)
Centrum jest przy ogrodach. Sklepy, szerokie ulice, przychodnie.
Summerinthecity (2018.11.09)
Czyli jeden, zapewne leśny dziadek z okolicznych budynków, zatrzymał inwestycje na kilka miesięcy? Skoro przegrał musi zapłacić odszkodowanie, tym wszystkim ludziom którzy wpłacił już tam pieniądza i teraz ponoszą straty za opóźnienia w inwestycji. Pociągnąć dziadka do odpowiedzialności.
Zbulwersowany (2018.11.09)

info

6  
  2
Od początku inwestor sciemniaj z wysokością tego budynku, aby zarobić. 15 kondygnacji w tym jedna podziemna to 13 pięter, a więc 39m. Nie widzę na wizce pięter przemysłowych! Budynek sądu odległy o 100m ma 46m, więc po co ta ściema?
Gosc1 (2018.11.09)

info

2  
  0
Panie RG proszę skopiować nazwę firmy w google, poczytać i dalej snuć opowieści :) Na planach i wizualizacjach te kondygnacje, piętra i parki :) Najlepiej byłoby p Rafale napisać, że to art. sponsorowany
kiks (2018.11.09)

info

2  
  0
Za mało mieszkan jest sprzedanych.... Tylko czekac jak deweloper ogloai upadek
(2018.11.09)

info

2  
  1
czepiacie się drobiazgów, jak pijany płota. Miasto rośnie a ten liczy piętra! Brak wyobraźni.
(2018.11.09)