A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Najwyższy budynek w Elblągu to Katedra Św. Mikołaja
na tym terenie ktos kreci niezle lody. od czasu do czasu robiac tam wykopy i stawiajac ogrodzenie. w miedzyczasie wynajmujac teren pod wesole miasteczko. przypomnijcie sobie kto ten teren tak beznadziejnie oddal w obce lapy. przypypominam tępakom dziadzio henio i wicia. w
"Całość inwestycji będzie otaczał rozległy park". Niby kurczę gdzie? Przecież to będzie otoczone Krolewiecką, Nowowiejską, blokami na Bażyńskiego i biedronką.
Nie ma tam takiego piętra. Będzie 15 kondygnacji w tym. Jedna podziemna, a więc pięter 13.
Centrum jest przy ogrodach. Sklepy, szerokie ulice, przychodnie.
Czyli jeden, zapewne leśny dziadek z okolicznych budynków, zatrzymał inwestycje na kilka miesięcy? Skoro przegrał musi zapłacić odszkodowanie, tym wszystkim ludziom którzy wpłacił już tam pieniądza i teraz ponoszą straty za opóźnienia w inwestycji. Pociągnąć dziadka do odpowiedzialności.
Od początku inwestor sciemniaj z wysokością tego budynku, aby zarobić. 15 kondygnacji w tym jedna podziemna to 13 pięter, a więc 39m. Nie widzę na wizce pięter przemysłowych! Budynek sądu odległy o 100m ma 46m, więc po co ta ściema?
Panie RG proszę skopiować nazwę firmy w google, poczytać i dalej snuć opowieści :) Na planach i wizualizacjach te kondygnacje, piętra i parki :) Najlepiej byłoby p Rafale napisać, że to art. sponsorowany
Za mało mieszkan jest sprzedanych.... Tylko czekac jak deweloper ogloai upadek
czepiacie się drobiazgów, jak pijany płota. Miasto rośnie a ten liczy piętra! Brak wyobraźni.