UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
na tym terenie ktos kreci niezle lody. od czasu do czasu robiac tam wykopy i stawiajac ogrodzenie. w miedzyczasie wynajmujac teren pod wesole miasteczko. przypomnijcie sobie kto ten teren tak beznadziejnie oddal w obce lapy. przypypominam tępakom dziadzio henio i wicia. w
turban