UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

na tym terenie ktos kreci niezle lody. od czasu do czasu robiac tam wykopy i stawiajac ogrodzenie. w miedzyczasie wynajmujac teren pod wesole miasteczko. przypomnijcie sobie kto ten teren tak beznadziejnie oddal w obce lapy. przypypominam tępakom dziadzio henio i wicia. w

turban