Wybrany wątek opinii

W Elblągu od wielu lat NIE MA CENTRUM!
elblong (2018.11.09)
Centrum jest przy ogrodach. Sklepy, szerokie ulice, przychodnie.
Summerinthecity (2018.11.09)
Powrót do komentarzy