Wybrany wątek opinii
W Elblągu od wielu lat NIE MA CENTRUM!
Do moderacji
Odpowiedz
10
2
Centrum jest przy ogrodach. Sklepy, szerokie ulice, przychodnie.
Do moderacji
Odpowiedz
4
2