UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czyli jeden, zapewne leśny dziadek z okolicznych budynków, zatrzymał inwestycje na kilka miesięcy? Skoro przegrał musi zapłacić odszkodowanie, tym wszystkim ludziom którzy wpłacił już tam pieniądza i teraz ponoszą straty za opóźnienia w inwestycji. Pociągnąć dziadka do odpowiedzialności.
Zbulwersowany