UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czyli jeden, zapewne leśny dziadek z okolicznych budynków, zatrzymał inwestycje na kilka miesięcy? Skoro przegrał musi zapłacić odszkodowanie, tym wszystkim ludziom którzy wpłacił już tam pieniądza i teraz ponoszą straty za opóźnienia w inwestycji. Pociągnąć dziadka do odpowiedzialności.

Zbulwersowany

Anuluj