Wybrany wątek opinii

Najwyższy budynek w Elblągu to Katedra Św. Mikołaja
hhffe (2018.11.09)
Można ciągnąć ten temat dalej. Wieża katedry w Elblągu jest najwyższą w Polsce polnocno-wschodniej i dziewiąta wieżą kościelną pod względem wysokości w kraju. Pokazuje jaką wysokość muszą przebyć cumujace na rzece u podnóża katddry statki białej floty aby kanałem Elblaskim doplynac do jeziora Drweckiego w Ostródzie.
BEZ ŚCIEM proszę (2018.11.10)
Powrót do komentarzy