Wybrany wątek opinii
Najwyższy budynek w Elblągu to Katedra Św. Mikołaja
Do moderacji
Odpowiedz
6
0
Można ciągnąć ten temat dalej. Wieża katedry w Elblągu jest najwyższą w Polsce polnocno-wschodniej i dziewiąta wieżą kościelną pod względem wysokości w kraju. Pokazuje jaką wysokość muszą przebyć cumujace na rzece u podnóża katddry statki białej floty aby kanałem Elblaskim doplynac do jeziora Drweckiego w Ostródzie.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0