A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Biedronka i Ewa zostaja, to stanie obok
Miasto rośnie puknij się w ten zakuty łeb, w 2000 było nas 131tys, a teraz zostało niecałe 120tys i perspektywy są marne. Mieszkania stoją puste, miasto się starzeje.
To Elbląg ma części?
Tak jakby miasto nowy dwór gdański wykosić, tyle ludzi zniknęło z miasta. Miasto rośnie ty thebilu jeden!
Sobie hektary i morgi przeliczcie a nie piętra ludność ,w tym miasteczku jest napływowa z okolicznych wioch,bo co mądrzejsi stąd wyjechali,nie chcąc babrać się w tym elbląskim bagnie.
Ty wiesz ile morgow to cm2?
ZIELASZ teraz gra na flecie grubemu dlatego zajęty i nie pisze
Ta , jesień zima wiosna gdzie nie spojrzeć dym z kominów
Malkontent przestań narzekać
Przyjechała koparka....... Cis podziała i to wszystko. Od 2 dni nic się nie dzieje. To jeden wielki szwindel.