93
09.11.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Biedronka i Ewa zostaja, to stanie obok
(2018.11.09)
Miasto rośnie puknij się w ten zakuty łeb, w 2000 było nas 131tys, a teraz zostało niecałe 120tys i perspektywy są marne. Mieszkania stoją puste, miasto się starzeje.
Glosrozsadku1 (2018.11.09)
To Elbląg ma części?
(2018.11.09)
Tak jakby miasto nowy dwór gdański wykosić, tyle ludzi zniknęło z miasta. Miasto rośnie ty thebilu jeden!
Gosc1 (2018.11.09)
Sobie hektary i morgi przeliczcie a nie piętra ludność ,w tym miasteczku jest napływowa z okolicznych wioch,bo co mądrzejsi stąd wyjechali,nie chcąc babrać się w tym elbląskim bagnie.
(2018.11.09)
Ty wiesz ile morgow to cm2?
Nauczyciel (2018.11.09)
ZIELASZ teraz gra na flecie grubemu dlatego zajęty i nie pisze
Ciekawski (2018.11.09)
Ta , jesień zima wiosna gdzie nie spojrzeć dym z kominów
(2018.11.09)
Malkontent przestań narzekać
(2018.11.09)
Przyjechała koparka....... Cis podziała i to wszystko. Od 2 dni nic się nie dzieje. To jeden wielki szwindel.
(2018.11.09)

info

2  
  2